Příprava na závody / dlouhodobá spolupráce
(3 500kč měsíčně)

Dlouhodobá spolupráce většinou vede na pódium, není to však ale pravidlem, dlouhodobou spolupráci můžeme uzavřít i bez soutěžních ambicí.

Příprava na závody je dlouhodobý proces, určitě nám zabere minimálně půl roku společné práce, než spolu okusíme chuť pódia, u někoho to může být i víc než rok. Žádné rychlokvašné přípravy, kde se holky během 3 měsíců zničí, sice udělají na chvíli formu, ale po závodech naberou 20 kilo a už si nikdy nezazávodí, protože se z toho nikdy nevyhrabou – to u mě nehrozí. Přípravě dávám raději víc času, za to ale co nejméně násilnou a v rámci všech možností zdravou cestou.

Každých 14 dní se spolu budeme vídat, shrneme si aktuální formu a tvůj progres, dáme spolu trénink a budeme se učit pózovat. Sestavím Ti tvůj jídelní plán a každý měsíc budeš mít i nový tréninkový plán. V dietě pak průběžně aktualizuju tvůj stravovací režim, podle toho, jak leze nebo neleze forma. Kromě osobních setkání probíhá kontrola formy také každý týden online, včetně průběžných konzultací všeho, co budeš potřebovat, které jsou neomezeně každý den, podle potřeby.

Před závody potom spolu řešíme všechny věci ohledně vzhledu – konzultujeme spolu jaké budou nejlepší plavky, boty, barva, vlasy, make up…Vymýšlíme společně Tvůj závodní Iwalk (sestavu), který postupně dotáhneme do dokonalosti a řešíme spolu i všechny organizační věci (vybíráme závody, řešíme spolu přihlášky, startovné, dokumenty…). Na Tvé první závody pojedu s tebou a budu se o Tebe starat, na dalších závodech (pokud nebudeš soutěžit daleko v zahraničí nebo nebude více závodů v jeden den) pak budu s tebou taky. Několikrát do roka se v našem BB týmu pořádají bikiny fitness semináře, kterých se můžeš účastnit. (hromadně pózujeme, konzultujeme aktuální trendy v bikiny fitness, předáváme si závodní zkušenosti…)

Před zahájením spolupráce je nutné osobní setkání a vstupní konzultace. Konzultaci můžeš objednat na mém mailu (sabina.dolezal@gmail.com)